כתית טהור שמן זית
כתית מעולה שמן זית
בית בד כתית מעולה שמן זית תחילת קו השקייה כתית מעולה שמן זית מערכת טיהור מים מסיק זיתים מסיק זיתים מסיק זיתים מסיק זיתים

אחת הדוגמאות הטובות ביותר לדואליות בין טכנולוגיה למסורת במשק מודרני היא צורת ההשקייה:

מערכת טפטפות אוטומטית מזרימה מי קולחין (מים ממוחזרים) למטעים, הופכת את מלאכת ההשקייה למדויקת ויעילה יותר. מנגד - סריקה פיזית בין מאות הדונמים על בסיס יומי, מבטיחה את פיזורה האחיד של ההשקייה בין העצים ומאפשרת תיקון נקודתי ומהיר לכל בעיה פיזית שעלולה להיווצר לאורך מערכת הצינורות, החשופה לנזקים שונים - שמש, חיות, בלאי וכו..

שיטת המסיק שלנו, כמו בימי קדם, עדיין ידנית - זאת על מנת לשמור על הפרי ועל העץ מפני חבטות וטראומות שעלולות להזיק לתנובה בטווח הרחוק. לאחר המסיק - השמן מופק בבית הבד, שם באמצעות צנטריפוגה אופקית מופרד שמן הזית כפי שאנו מכירים אותו, מהגפת (שאריות המוצקים) תוך כדי חשיפה מינימלית לאוויר ומים - על מנת לשמור על איכות מרבית ולמנוע אובדן של מרכיבי הטעם והריח וכמו כן שמירה על המרכיבים הבריאותיים.

משק חקלאי מודרני חייב להיות עם יד על הדופק. הטמעת עדכונים טכנולוגיים מאפשרת את הישרדותו ומחדשת את הדם בעורקיו. אנו מתגאים במורשת אהרונובסקי ודואגים לשמור על המסורת המשפחתית - כל חבר במשפחה תורם את חלקו, אם זה בייצור, בשיווק או כל תחום אחר שיתבקש. העצים הם חלק בלתי נפרד ממשפחתנו.

mail@mesheck.co.il          שמן זית המשק - כפר קיש, גליל תחתון          עיצוב ובנייה - סטודיו כובע